Každý(á) anarchist(k)a musí mít novou brožuru “Co jsou a co chtějí anarchisté?”

Historický spolek Zádruha předkládá další publikaci v edici REPRINT, jedná se o brožurku Jiřího Thonara, kterou přeložil český anarchosyndikalista Karel Vohryzek a její obsah přibližuje už sám název “Co jsou a co chtějí anarchisté?”. Tato agitační brožurka z roku 1904 jasné a stručně vysvětluje anarchistické myšlenky, a svému účelu poslouží dobře i po více jak sto letech. Proto každý anarchista a každá anarchistka musí mít tuto brožurku ve své knihovně! Cena brožurky 20 Kč, poštovné 20 Kč. Objednávejte na spolekzadruha@riseup.net nebo zprávou přes FB Zádruha – historický spolek.
Brožurka bude představena na 6.Anarchistickém festivalu knihy 2018 v sobotu 19. května 2018 od 10:00 do 20:00 v prostorách smíchovské Eternie. Poté bude rozesílána na distribuční místa a předplatitelům. Kdo má zájem, předplaťte si ji již dnes.
Pro kolektivy i jednotlivce, kteří by brožurku rádi využili k agitačním účelům, nabízíme za sníženou cenu 15 Kč při odběru 10 ks, 13 Kč při odběru 11-30 ks a nad 30 ks za 10 Kč.