Seznam členek Všeobecného spolku dělnic Pokrok v Mostě

Abramová Eleonora

  • (přijata 13.11.1910)

Albrechtová Kateřina

  • (přijata 5.8.1906)

Andělová Františka

  • (zakládající členka)

Aulická Cecílie

  • (přijata 4.8. 1907)

Aulická Anna

  • (přijata 4.8. 1907)

Balínová Anna

  • (přijata 3.4.1904)

Beránková Anna

  • (přijata 5.4.1903)

Beranová Josefa

  • (zakládající členka)

Blumentálová Rozárie

  • (přijata 2.5.1909)

Bobková

  • (přijata 7.2.1904)

Brotánková Anna

  • (přijata 5.6.1904)

Břešťáková Josefa

  • (přijata 2.1.1910)

Cajthamlová Kateřina

  • (přijata 6. 4. 1902)

Cechlová Marie

  • (přijata 2.2.1908)

Čepeláková

  • (přijata 6.9.1901)

Černá Anna

  • (zakládající členka)

Černá Antonie

  • (přijata 1.7.1906)

Čihulová

  • (přijata 1911)

Diršmídová

  • (zakládající členka)

Dobrá Teresie

  • (zakládající členka)
  • vyloučena ze spolku 31.3.1910

Dvořáková Aloisie

  • (přijata 7.7. 1907)

Dvořáková Marie

  • (přijata 27.10.1901)

Gastlová

  • (přijata 1907)

Glázová

  • (zakládající členka)

Habrdlíková Marie

  • (přijata 3.7.1910)

Havlíštová Anna

  • (přijata 3.5.1908)
  • vyloučena ze spolku 2.1.1910
  • znovu přijata 18.9.1910

Havlištová Viktorie

  • (přijata 4.4.1909)

Havrlíková Marie

  • (přijata 8.1.1905)

Herajtová Anna

  • (zakládající členka)

Hladečková Antonie

  • (přijata 8.11.1908)

Holmanová Anna

  • (přijata 4.8. 1907)

Hrdinová Anna

  • (přijata 5.2.1911)

Hrubá Božena

  • (přijata 5.3.1905)

Hrubá Božena

  • (přijata 7.2.1909)

Hrůzová Anna

  • (přijata 6.2.1910)

Hůlová Marie

  • (přijata 4.8. 1907)

Hůrková Kateřina

  • (přijata 8.12.1907)

Hůrková Kateřina

  • (přijata 6.10.1908)

Charvátová Anna

  • (zakládající členka)

Chybová Marie

  • (přijata 4.2.1906)

Ipserová Anna

  • (přijata 2.8.1903)

Jelínková

  • (přijata 7.2.1904)

Jenčová Marie

  • (přijata 14.5.1911)

Jíchová Františka

  • (přijata 2. 3. 1902)

Jíchová Františka

  • (přijata 3.5.1903)

Jílková Josefa

  • (přijata 5.2.1911)

Kaslová

  • (přijata 1907)

Kašová Marie

  • (přijata 2.5.1909)

Kešnerová Františka

  • (přijata 2. 2. 1902)

Kohoutová Anna

  • (přijata 7.7. 1907)

Koláčková Marie

  • (přijata 7.3.1909)

Kolaříková Anna

  • (přijata 13.3.1904)

Kopecká Eleonora

  • (přijata 7.2.1909)

Končalová Anna

  • (přijata 1.6. 1902)

Konvalinková Marie

  • (přijata 6. 4. 1902)

Konvalinková

(přijata 13.3.1904)

Krajtlová Anna

  • (přijata 3.1.1904)

Krajtlová B.

  • (přijata 7.2.1904)

Krajtlová Marie

  • (zakládající členka)

Kratochvílová Anna

  • (přijata 1.7.1901)

Kratochvílová Anna

  • (přijata 2.4.1905)

Kratochvílová Marie

  • (přijata 5.1.1902)

Kratochvílová

  • (přijata 6.9.1901)

Krausová Josefa

  • (přijata 4.2.1906)

Krejčíková

  • (přijata 6.9.1901)

Krobová

  • (přijata 1911)

Kubínková Marie

  • (zakládající členka)

Kučerová Anna

  • (přijata 4.6.1905)

Kučerová Anna

  • (přijata 7.2.1909)

Kudová Anna

  • (přijata 14.5.1911)

Kulhánková Marie

  • (přijata 2.8.1903)

Kůrková Kateřina

  • (přijata 1910)

Kuzcová Marie

  • (přijata 2.1.1910)

Laitnerová Anna

  • (přijata 9.11. 1902)

Lidecká Anna

  • (přijata 1907)

Lukešová Růžena

  • (přijata 2. 3. 1902)

Lukešová Růžena

  • (přijata 3.5.1903)

Macounová Josefa

  • (zakládající členka)

Maisnerová Josefa

  • (zakládající členka)

Matějková Františka

  • (zakládající členka)

Matějková Marie

  • (zakládající členka)

Matičková Marie

  • (zakládající členka)

Mařtaríšková Jana

  • (přijata 6.6.1909)

Maštalířová

  • (přijata 1911)

Mertlová Johana

  • (přijata 1.12.1901)

Mertlová

  • (přijata 6.9.1901)

Mlynáříková Marie

  • (přijata 6.6.1909)

Moravcová Marie

  • (přijata 2.8.1908)

Neubertová Františka

  • (přijata 4.7.1909)

Navrátilová Barbora

  • (přijata 14.11.1909)

Nosková Marie

  • (přijatá 1. 10. 1905)

Nová Anna

  • (přijata 8.1.1905)

Nováková Marie

  • (přijata 5.1.1902)

Nováková

  • (zakládající členka)

Pašková Anna

  • (přijata 1.6. 1902)

Pašková Anna

  • (přijata 5.8.1906)

Pašková

  • (přijata 13.3.1904)

Pecháčková Marie

  • (přijata 7.2.1909)

Perglová Augusta

  • (přijata 7.2.1904)

Perglová Augustýna

  • (přijata 7.7. 1907)

Peštáková Filoména

  • (přijata 9.11. 1902)

Peterová Marie

  • (přijata 9.11. 1902)

Písařovičová Růžena

  • (přijata 5.6.1904)

Podolková Františka

  • (přijata 2.8.1903)

Podolková

  • (přijata 13.3.1904)

Poková

  • (přijata 1906)

Poková Anna

  • (přijata 7.2.1909)

Pousková

  • (přijata 1907)

Prchalová Kateřina

  • (přijata 2.2. 1907)

Prchalová Františka

  • (přijata 7.2.1909)

Ptáková Antonie

  • (přijata 5.7.1903)

Ptáková Antonie

  • (přijata 5.6.1904)

Ptáková Antonie

  • (přijata 5.4.1908)

Rabasová Františka

  • (přijata 1. 3. 1903)

Rajchová Anastásie

  • (přijata 2.5.1909)

Rajtrová Josefa

  • (přijata 4.2.1906)

Sádlová Františka

  • (přijata 1.7.1906)

Satnusová

  • (přijata 1911)

Sedláčková Aloisie

  • (přijata 1. 3. 1903)

Sejkorová Anna

  • (přijata 1.6. 1902)

Singulová Marie

  • (přijata 2.6.1901)

Snopová Antonie

  • (přijata 9.9. 1906)

Snopová Antonie

  • (přijata 5.12.1909)

Sochorová Antonie

  • (přijata 1.12.1901)

Sochorová Marie

  • (přijata 1.11.1903)

Soprová Marie

  • (přijata 7.3.1909)

Soprová Anna

  • (přijata 7.3.1909)

Součková

  • (zakládající členka)

Srbecká Anna

  • (přijata 9.9. 1906)

Stádlíková

  • (zakládající členka)

Staňková Anna

  • (zakládající členka) – 1903 se odstěhovala a vystoupila

Staňková Leontýna

  • (zakládající členka)

Strolena Rosárie

  • (přijata 5.1.1902)

Suchánková

  • (zakládající členka)

Svobodová Ela

  • (přijata 4.4.1909)

Syncová Johana

  • (přijata 3.12.1905)

Šarlová Antonie

  • (přijata 1906)

Šárlová Františka

  • (přijata 1910)

Šilhánková Anna

  • (zakládající členka)

Šilhánková Marie

  • (zakládající členka)

Šimicová Rozárie

  • (zakládající členka)

Šimicová Rozálie

  • (přijata 2.8.1903)
  • dne 12.5.1907 vyloučena ze spolku, že na 1.máje pracovala!

Šípková Amálie

  • (přijata 1.12.1901)

Šleichertová

  • (přijata 1910)

Šmauzová Růžena

  • (přijata 9.9. 1906)

Šmídlová Marie

  • (přijata 4.6.1905)

Šmídová Růžena

  • (přijata 2.1.1910)

Šourková

  • (zakládající členka)

Špačková Anna

  • (přijata 5.12.1908)

Špiclová Marie

  • (zakládající členka)

Šrajbrová Marie

  • (zakládající členka)

Šteinerová Anna

  • (přijata 1.5.1910)

Štyková Františka

  • (přijata 5.1.1902)

Švarcová Josefa

  • (přijata 1905)

Talacká Rozárie

  • (přijata 5.4.1903)

Tománková Marie

  • (zakládající členka)

Tovosková Antonie

  • (přijata 1906)

Tránová Anna

  • (přijata 1.7.1901)

Tumandlová Kateřina

  • (přijata 7.2.1909)

Tůmová Josefa

  • (přijata 1. 3. 1903)

Uhlíková Eleonora

  • (přijata 3.5.1903)

Ungrová Anna

  • (zakládající členka)

Vébrová Teresie

  • (přijata 1. 3. 1903)

Veverková Anna

  • (přijata 4.5. 1902)

Vodrážková Josefa

  • (přijata 1. 3. 1903)

Vojáčková Marie

  • (přijata 5.2.1905)

Vyhnálková Marie

  • (zakládající členka)

Vyhnálková

  • (přijata 13.3.1904)

Vyskočilová Berta

  • (přijata 4.2.1906)

Vyskočilová Berta

  • (přijata 14.5.1911)

Zeminová Anna

  • (zakládající členka)

Zichová Kateřina

  • (přijata 1909)

Zíková Kateřina

  • (přijata 7.2.1909)

Zrnová Marie

  • (zakládající členka)

Zrnová Marie

  • (přijata 6.9.1901)

Žemličková Josefa

  • (přijata 26. 1. 1902)